E-SHOP TISKUeshop tisku 800 040 800

Vizitky

  

 

Grafický návrh (dle náročnosti) - 250 - 500 Kč bez DPH

V případě dotisku z dat uložených u nás, neplatíte grafickou práci, ale pouze opakovaný tisk.

 

Jak to celé funguje?

1. den zadáte --> 2. den obdržíte náhled na svůj e-mail --> 3. den budou vizitky hotové

  • Máte data pro tisk - platíte pouze za tisk z Vašich dat (požadujeme formát PDF ve správném formátu (rozměr, předsahy barev).
  • Máte starou vizitku a přejete si dotisk - dodejte nám starší vizitku + logo v dostatečné kvalitě (300 dpi nebo v křivkách). Vizitku uděláme naprosto stejnou. Za grafickou práci zaplatíte 300 Kč vč. DPH.
  • Nemáte žádnou představu - napište nám požadované údaje, které na vizitce potřebujete + logo v dostatečné kvalitě (300 dpi nebo v křivkách). Náš grafik Vám pošle vlastní kreativní návrh, za který zaplatíte 300 Kč vč. DPH. V případě dalších návrhů, úprav a dodatečných změn platíte grafickou sazbu v hodinové sazbě 300 Kč/30 minut. 
  • Potřebujete více mutací (stejných vizitek s různými jmény a údaji) - zaplatíte výchozí návrh a poté již platíte pouze 85 Kč za změnu údajů na každé další mutaci.

 

Akce v Olomouci - info zde

Kontakt na provozovny
Doba výroby 3-5 dní

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.