E-SHOP TISKUeshop tisku 800 040 800

Brožury, katalogy a manuály

Potřebujete manuály, katalogy nebo příručky?

Nabízíme kvalitní výrobu brožur, katalogů, manuálů.

Skladem máme více než 20 druhů papírů pro tisk vnitřních stran a obálek. Váš firemní katalog vytiskneme v profesionální kvalitě v nejkratším termínu. Brožury tiskneme digitální technologií a nabízíme možnost dotisku - nemusíte tisknout katalogy a manuály ve velkém nákladu a riskovat, že Vaše katalogy zastarají.

Tiskněme brožury, katalogy a manuály od 10 ks - ušetříte peníze a Vaše tiskoviny budou vždy aktuální.

Objednávejte v našem e-shopu tisku online. Vyrobíme Vaše materiály v nejkratším možném termínu.

Materiály mohou být sešity sponkou (vazba V1) nebo "zavěšeny do obálky" (vazba V2 - lepená) s pevnou 300g obálkou s laminací. Samozřejmě nabízíme vazbu katalogů do kovové spirály nebo manuály šité nití (vazba V8) s pevnými deskami (poctivá šitá knižní vazba). Tisk může být černobílý nebo plnobarevný. Obálka může být s lesklou nebo matnou laminací.

Ročně zrealizujeme více než 1 200 objednávek na tisk knih a brožur od vydavatelů, výrobců i soukromých osob.

Vyzvednutí ZDARMA na našich 6 provozovnách. Zboží dále zasíláme levně přepravní službou PPL, DHL, Českou poštou nebo vlastním firemním vozidlem.

V případě zájmu Vám pomůžeme s grafickou přípravou Vašich brožur, katalogů nebo manuálů.

Pro bližší informace a kalkulaci kontaktujte Renátu Plíškovou na tel. +420 725 350 300 nebo e-mailu pliskova@powerprint.cz

 

 Online objednávka

Kontakt na provozovny
Doporučujeme
Doba výroby 3-5 dní

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.