E-SHOP TISKUeshop tisku 800 040 800

Kariéra

V současné době nabízíme tyto pracovní pozice:

Pracovník copycentra
Praha 3 - Žižkov

Náplň práce:

  • obsluha zákazníků na prodejně copycentra (pomoc při tisku)
  • vazba diplomových, bakalářských prací
  • práce s pokladnou
  • výroba kroužkových vazeb, laminace
  • obsluha kopírovacích strojů, tiskáren
  • nástup možný ihned

​Požadujeme:

  • ​manuální zručnost
  • spolehlivost, dochvilnost
  • komunikativnost, vstřícný přístup
  • samostatnost, logické myšlení

​Nabízíme:

  • práci v mladém kolektivu
  • férové jednání
  • práce pondělí až pátek, 8 hodin denně
  • volné víkendy
  • profesionální zaškolení

Pokud máte co nabídnout a láká Vás práce v naší společnosti, pošlete nám svůj životopis na email rysanek@powerprint.cz.