E-SHOP TISKUeshop tisku 800 040 800

Reklamní plachty

Online ceny a možnost objednávky zde.

  

 

Banery (reklamní plachty) tiskneme do 24 až 48 hod. od objednávky do šíře 1,3 m a délky 5 m. Větší rozměry do 3 až 5 dnů. Veškeré banery mají tyto parametry:

  • jsou odolné UV záření
  • mají životnost 5 let v exteriéru
Gramáž Cena Kč/m2 Oka Kč/ks
440g - polyesterová tkanina + lité PVC 399,00 5,00
500g - PVC plachtovina 499,00 10,00
Mesh - dírkovaný baner 500g 499,00 10,00

Očkování - běžné, dáváme po 50 cm. Kovová oka jsou podložená pro zvýšení odolnosti vytržení.

Potřebujete "levný baner" pro krátkodobější použití a časově omezené akce?
Objednejte si baner 440g

Potřebujete "odolný baner" pro dlouhodobou reklamu?
Objednejte si baner 500g + vystužená oka.

Doporučujeme uchycení reklamní plachty na gumové lanka - plachta tak bude vypnutá a bude lépe odolávat větru. Pro větší zpevnění doporučujeme podložená oka nebo obvařené okraje (vyberete v online objednávce)
Pokud bude plachta umístěna na plotě nebo zábradlí doporučujeme Mesh baner - dírkovaný. Odolá větru, který ji nevypíná jako "plachtu na lodi". Bohužel barevnost není tak dokonalá, dírky způsobí, že je motiv světlejší.

Naše reklamní banery mají dokonalou barevnost a stálost i na přímém slunci. Pro dlohodobou aplikaci vyberte 500g PVC plachtovinu.

Banery (reklamní plachty) je vděčný a levný způsob reklamy

Vlastníme několik tiskových technologií a pro vaši objednávku použijeme tu nejvhodnější - ecosolvent, latex, pigment, dyebased,

Ekosolventní tisk, Ecosolventní tisk, Latexový tisk, Pigmentový tisk, Interiérový tisk, Dye-based tisk to vše najdete na webu powerprint, eshoptisku.cz, e-shop tisku

 Online objednávka

Ceny jsou uvedeny včetně DPH
Kontakt na provozovny
Doporučujeme
Doba výroby 3-5 dní

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.